Resim

Resim

VİDEO GALERİSİ

VIP Makam Şoförlüğü Eğitimini Türkiye'ye getiren ve VIP Makam Şoförlüğü Eğitimi, Özel Şoför Eğitimi ve Aile Şoförlüğü Eğitimini ülkemizde vermeye tek yetkin kurum Direksiyon Akademisi eğitimleri Kanaltürk Televizyonunda anlatıldı. Direksiyon Akademisi Ekip Lideri ileri sürücülük teknikleri uzmanı Onur Akçay VIP Makam Şoförlüğü Eğitimi - Özel Şoför Eğitimi detaylarını anlattı.
VIP Makam Özel Şoför Eğitimi artık Türkiye'de. VIP Makam Özel Şöför Eğitimi'ni veren ilk ve tek firma Direksiyon Akademisi Ekip Lideri Onur Akçay eğitimin detaylarını Habertürk canlı yayınında anlatıyor.Güvenli ve ileri sürücülük teknikleri uzmanı Onur Akçay makam şoförlüğü sertifikası hakkında bilgiler veriyor.
Artık alaylı makam şoförlüğü devri bitti! Çünkü 2005 yılında ileri ve güvenli sürüş teknikleri uzmanı ONUR AKÇAY tarafından kurulan direksiyon akademisi bu mesleği daha profesyonel bir hale getirmek için eğitimler veriyor. 1000 firma ve 25.000 kişiye eğitim veren akademi, yenilikçi bakış açısıyla donanımlı şoförler yetiştiriyor ve özellikle kurumsal şirketlerin nitelikli şoför ihtiyacına cevap veriyor.
İleri sürücülük teknikleri uzmanı Onur Akçay Makam Şoförlüğü eğitimini TRT ana haberde anlatıyor.
Makam Şoförlüğü eğitimini yurt dışında kabul görmüş orjinal içeriğiyle ülkemize getiren ileri sürücülük teknikleri uzmanı Onur Akçay, eğitimin önemli detaylarını anlatıyor.

Direksiyon Akademisi - Ekip Lideri Onur Akçay NTV'de yayınlanan YAKIN PLAN programının yapımcısı ve sunucusu Celal PİR'e "Emniyet şeridini kimler, hangi nedenlerle kullanabilir? Herkes emniyet şeridinden gidebilir mi?" sorularını yanıtlıyor...