Resim

Resim

Makam Şoförü Eğitimi nasıl verilir?

Makam Şoförü Eğitimlerimiz teorik ve pratik olmak üzere verilmektedir. Eğitimlerimiz talep doğrultusunda Tüm Türkiye’de verilebilmektedir.

Eğitimde en basit kurallardan başlayarak makama hitabet, misafir karşılama, araç içinde bulundurulması gerekenler, tehlike ve saldırı anında yapılması gerekenler, temsil yeteneği, kıyafet, nezaket kuralları, protokolde dikkat edilmesi gerekenler, beden dili, ilk yardım (giriş) güvenli ve ileri sürüş tekniklerinden örnekler gibi birçok içerik uygulanmaktadır.

Teorik eğitim gün boyu sürmektedir. Teorik kısımdan sonra gerçekleştirilen sürüş kısmı, birebir olarak kişiye özel olarak gerçekleştirilen özel bir uygulamadır. Yoğun eğitim içeriğinde maksimum yarara ulaşmak için uzman bir eğitmen sadece tek bir adayla ilgilenmektedir. Teorik eğitimin ardından; Role Play yöntemiyle pratik uygulamada şoförlerimizin tüm eksiklikleri görülmekte ve tamamlanmaktadır. Eğitim sonunda katılımcıların eğitim öncesi ve sonrası durumları “kişiye özel sonuç raporu” ile sunulmaktadır. Ayrıca katılımcılara sertifika düzenlenmektedir.

Direksiyon Akademisi Makam Şoförlüğü Eğitimi'ni Türkiye'nin önde gelen birçok kurum ve kuruluşuna (Türk Hava Yolları, Coca – Cola, Süzer Holding, Garanti Bankası, Çalık Holding, Finansbank vb.) veren tek firmadır.