Resim

Resim

COCA – COLA DA DİREKSİYON AKADEMİSİ’NDE

Dünyaca ünlü kuruluş Coca – Cola’da VIP Makam – Özel Şoför Eğitimi için Direksiyon Akademisi’ni tercih etti. Ekip liderimiz Onur Akçay’ın gerçekleştirdiği eğitim ile makam – özel şoför hizmeti veren personel sertifikalı ve bilinçli sürücüler klasmanına yükseldi.

THY DİREKSİYON AKADEMİSİ’Nİ TERCİH ETTİ

Direksiyon Akademisi VIP Makam – Özel Şoför Eğitim referanslarına Türk Hava Yolları’nı da ekledi. Yurt dışında kabul görmüş içerikle VIP Makam – Özel Şoför Eğitimi’ni ülkemizde uygulayan “tek kurum” unvanını taşıyan Direksiyon Akademisi Türk Hava Yolları’nın da çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

GARANTİ BANKASI’DA DİREKSİYON AKADEMİSİ’Nİ SEÇTİ

Garanti Bankası bünyesinde yer alan Garanti Portföy de, VIP Makam – Özel Şoför Eğitimi için Direksiyon Akademisi’ni tercih etti. Teorik ve pratik olarak gerçekleştirilen eğitimler sonucunda “hizmet kalitesi” ve “bilinç” seviyesi artırılmış, “hitabet, davranış ve sürüş yetenekleri” geliştirilmiştir.

DOĞTAŞ MAKAM ŞOFÖRLERİ DİREKSİYON AKADEMİSİ’NDE

Ülkemizin önde gelen firmalarından Doğtaş’ın İstanbul ve Çanakkale merkezlerinde görev yapan makam şoförleri Direksiyon Akademisi eğitimlerini başarıyla tamamladılar. VIP Makam – Özel Şoför Eğitim hizmeti ile “makam şoförünün bilmesi gerekenleri” detaylı olarak öğrenen katılımcılar eğitimden sonra memnuniyetlerini bildirdiler.

Direksiyon Akademisi Ekip Lideri Onur Akçay


Deneyimli ekip liderimiz Onur Akçay, yurt dışında aldığı ileri sürücülük teknikleri ve güvenli sürüş teknikleri eğitimlerine ülkemizde uygulayarak önemli başarılara imza atmıştır. 1998 yılında Hürriyet Autoshow dergisinde otomobil macerasına başlayan hocamız, bu yıldan itibaren güvenli sürüş konusunda uzmanlaşmaya yönelmiştir.

Bugüne kadar işbirliği yaptığı eğitim ve danışmanlık şirketleri aracılığıyla yüzlerce firma ve kuruluşa güvenli sürüş eğitimleri vererek önemli bir başarıya imza atan Onur Akçay, 2005 yılından itibaren "Direksiyon Akademisi"nin de kaptan köşkünde oturmaktadır.

Otomobil dünyasının yakından tanıdığı hocamız bazı televizyon programlarına danışmanlık ve editörlük desteği de vermektedir. Ekip liderimiz Onur Akçay NTV'de 0-100 programı otomobil editörlüğü, otomobil dergisi "EVO"da test editörlüğü ve dünyaca ünlü F1 Racing dergisinde otomobil editörlüğü görevlerini de üstlenmiştir.

Direksiyon Akademisi Eğitim Kalitesi

2005 yılından beri "Güvenli Sürüş Teknikleri" ve "İleri Sürücülük Teknikleri" eğitimleri başta olmak üzere birçok konuda sürücülerin ve firmaların yardımcı olan Direksiyon Akademisi, çok kısa sürede eğitim kalitesiyle önemli başarılara imza atmıştır.

Başta yurt dışından olmak üzere "Güvenli Sürüş" ve "İleri Sürüş Teknikleri" uzmanlığı sertifikalarına sahip hocalarımız, profesyonellikleriyle kısa sürede tanınan, sevilen ve hepsinden önemlisi "aranan" eğitmenler olmuşlardır.

Direksiyon Akademisi Hakkında

Yapılan araştırmalara göre kazalara karışan araçların % 45'i şirket otomobilleri. Firmanız için yasal yükümlülükleri ağır olan trafik kazalarını önlemek sizin elinizde! Teorik ve pratik sınavlarla personeliniz durumunu size detaylı olarak raporluyoruz. Yetersiz olanları kısa süre içinde eğitiyoruz.

Eğitimlerimiz adayların durumlarına ve firmaların taleplerine göre başlangıç seviyesinden ileri düzeye kadar geniş bir yelpazede verilmektedir. Sürücülerin sürüş psikolojisini ölçen sınavlar, eğitimlerimizin önemli noktalarındandır.